electron search hemen bulun
KAPAT
Endüstri 4.0
 

Endüstri 4.0 uyumlu elektrostatik toz boya cihazları ve sistemleri

ELECTRON, çağın yenilik ve gereksinimlerini benimseme konusunda Endüstri 4.0 vizyonu ile teknolojiye dayalı geliştirmelerini yoğun çalışmaları ile artırarak devam etmektedir.

...
“ELECTRON elektrostatik toz boya cihazları ve sistemleri, endüstri 4.0 uyumlu olarak tasarlanmıştır. Ürünler; uzaktan erişim, veri depolama, gelişmiş sensörler, otomatik kontroller ve kablosuz bağlantılar gibi akıllı özelliklerle donatılmıştır. Bu özellikler, üretim süreçlerinin optimize edilmesini, üretkenliğin artırılmasını ve maliyetlerin düşürülmesini sağlamaktadır.”
 
electron human

E-CONTROL+3 teknolojimiz sayesinde cihazlarımız uzaktan izlenebilmekte ve alınan veriler bulut sistemimizde depolanmaktadır. Bu veriler analiz edilerek önleyici bakım aksiyonları alınmakta üretimin sürekliliğinin yanında cihazların kullanım ömrünü uzatarak, müşterilerimizin yatırımını daha verimli hale getirmektedir.

 
electron human

Sağlanan sıcaklık değerleri, üretim adetleri, hız değişiklileri vb. birçok veri grafiksel olarak sunulup önleyici bakım aksiyonlarının yanında müşterilerimizin üretim ve Ar-Ge birimleri açısından verimlilik çalışmalarına destek olmaktadır. Ayrıca uyguladığımız sensör teknolojileri malzemeleri izlenebilir hale getirmekte, belirlenen uygulamalar sayesinde müşterilerimiz üretim planlarının gidişatını online izlemekte, planlanan üretim prosesinde farklılık olması durumunda mail ile bilgi alıp müdahale edebilmekledirler.

Tüm bu süreç ve veriler sayesinde teknolojilerle donatılmış ürünlerimiz müşterilerimizin toplam ekipman verimliliği (OEE) ile üretim verimliğini en üst düzeye çıkarmaktadır. ELECTRON, Endüstri 4.0’ı uygulamada temel motivasyon olarak minimum insan müdahalesi ile üretim sağlayan karanlık fabrika gelecek yolculuğuna ayak uydurmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

« GERİ DÖN